w branży od 1990 roku

Polityka prywatności

 1. Administratorem danych osobowych jest firma Motomar Sp. z o.o. z siedzibą w Broniszach, 05-850, ul. Poznańska 98.
 2. Dane osobowe klientów przekazywane są nam bezpośrednio przez przedstawicieli klientów lub pobierane z ogólnodostępnej bazy przedsiębiorców GUS. Dane osobowe pracowników przekazywane są nam bezpośrednio przez pracowników.
 3. Dane klientów przechowujemy na potrzeby sporządzania dokumentów księgowych. Dane kontaktowe, takie jak numer telefonu, adres email, przechowujemy w celu kontaktu z naszymi klientami w sprawach pilnych. Z danych kontaktowych nie korzystamy w celach marketingowych.
  Dane osobowe pracowników, takie jak imiona, nazwiska, adresy zamieszkania, zameldowania, numery telefonów, przechowujemy w celu dopełnienia obowiązków związanych z zatrudnieniem.
 4. Jeśli klient chce otrzymać fakturę wymagamy podania numeru NIP na podstawie, którego próbujemy pobrać pozostałe dane z bazy GUS. Jeśli to się nie uda wymagamy podania nazwy i adresu firmy. Podanie danych kontaktowych jest dobrowolne.
 5. Gwarantujemy spełnienie wszystkich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia danych klientów, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych klientów.
 6. Klient lub pracownik może sprzeciwić się przetwarzaniu danych osobowych w dowolnym momencie, będąc w kontakcie z przedstawicielem firmy, bądź przesyłając wiadomość poprzez naszą stronę internetową http://motomar.waw.pl/kontakt/
 7. Dane osobowe przekazujemy do biura księgowego - firmy Fiskom S.C. Paweł Jakubowski, Edward Jakubowski, ul. Batorego 16, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, w celu prowadzenia księgowości oraz usług kadrowo-płacowych.
 8. Dane przechowujemy stale, do momentu zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.
 9. Danych osobowych nie przekazujemy do państw spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
 10. Danych osobowych nie przetwarzamy automatycznie (np. poprzez profilowanie).

W razie wątpliwości prosimy o kontakt poprzez stronę internetową http://motomar.waw.pl/kontakt/